Życzymy Wam pięknego, spokojnego i słonecznego czasu. Odpoczywajcie, nabierajcie energii i cieszcie się chwilą.
Po majówce zapraszamy w środę, 6 maja na spotkanie autorskie z Jarosławem Rubinem.
Będzie nam bardzo miło spędzić ten czas razem z Wami.
Do zobaczenia.
