Z ogromną dumą, radością i wdzięcznością informujemy, że otrzymaliśmy podziękowanie od Łódzkiego Ośrodka Dawców Szpiku oraz Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi za umożliwienie przeprowadzenia rekrutacji kandydatów na potencjalnych dawców komórek krwiotwórczych.
Rejestracja odbyła się 14 grudnia 2025 r. w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rzgowie, podczas akcji honorowego oddawania krwi.
Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami, wsparli akcję i pokazali, że Rzgów Miasto i Gmina oraz okoliczne miejscowości, a także wszyscy przyjezdni, mają wielkie serce.
